واکنش مدیرعامل راه ساری به 16 تیمی شدن لیگ برتر فوتسال

سعید نجاریان در مورد شایعه ی ۱۶ تیمی شدن لیگ برتر در فصل ۹۳ گفت : برای ۱۶ تیمی شدن لیگ برتر باید درخواست تیم های دسته اولی را داشته باشیم که هنوز درخواستی از آنها به ما نرسیده است.از سوی دیگر آئین نامه نیز می گوید از لیگ دسته اول دو تیم باید به لیگ برتر بیایند اما اگر تیم ها در خواست بدهند این قضیه بررسی می شود.

نجاریان افزود: قرار است بحث ۱۶ تیمی شدن لیگ برتر در جلسه فردای هیئت رئیسه بررسی شود اما نکته این است که در این میان باید حق دو تیم سقوط کننده لیگ برتر را هم نادیده نگرفت و در این قضیه باید برای آنها هم حقی قائل شد.ابتدا تلاش می شود تا این قضیه صورت نگیرد اما اگر ۱۶ تیمی شدن لیگ برتر تصویب شود باید برای دو تیم سقوط کننده نیز حقی قائل شد.

عضو هیات رئیسه کمیته فوتسال درمورد جلسه فردا ادامه داد: در این جلسه همچنین قرار است در مورد زمان شروع لیگ دسته دوم و نحوه گروهبندی این بازی ها هم تصمیم گیری شود.این رقباتها در دو گروه قرعه کشی شد اما با توجه به تعداد زیاد تیم ها و صرفه جویی در هزینه ها و مسافرت تیم ها قرار است در سه گروه برگزار شود که پس از تصمیم گیری در جلسه فردا، زمان برگزاری آن مشخص می شود.

 گفتنی است، عصر امروز (سه شنبه) حسین شمس که مسئولیت تیم فوتسال پرسپولیس بهزیستی را بر عهده دارد از 16 تیمی شدن لیگ برتر و صعود 4 تیم از لیگ دسته اول و سقوط دو تیم از لیگ برتر به دسته پایین تر صحبت کرده بود تا شایعه 16 تیمی شدن دوباره لیگ برتر قوت بگیرد. سید رضا افتخاری رئیس کمیته فوتسال نیز موافقت تلویحی خود از 16 تیمی شدن لیگ برتر فوتسال را اعلام کرده است.

 

/ 0 نظر / 20 بازدید