هر دم از این باغ بری می رسد تازه تر از تازه تری می رسد!

وقتی از سرپرست باشگاه شهرداری نکا محمد شکری در خصوص اعزام تیم به اصفهان جویا شدیم ،مطالبی را بازگو نمود که ما را شگفت زده کرد!

ایشان خاطر نشان کرد: طی جلسه ای که شب دو شنبه با هیئت مدیره داشتیم با در در نظر گرفتن تمام جوانب تصمیم بر آن شد که نه تنها تیم اعزام نشود بلکه در صورت مرتفع نشدن مشکلات مالی تا چند روز آینده از ادامه مسابقات کنار بکشیم و باقی ماجرا که خود می دانید.

ظهر چهار شنبه با کمک مالی اندکی که توسط تعدادی از دوستدران تیم و شخصی بنام م . ط صورت گرفت ،کادر فنی توانست هیئت مدیره را مجاب نماید که تیم را در شرایط خاص راهی اصفهان نماید چرا که بجز مشکلات مالی ، دو بازیکن نیز بنامهای علی تسلیمیان و مهران خوش برش را به دلیل مصدومیت بهمراه نداشتیم ....

در هر صورت چون مبلغی که داشتیم ، پاسخگوی تمام هزینه های سفر به اصفهان نبود بناچار مجبور شدیم شب چهار شنبه با 7 بازیکن، آن هم با تهیه بلیط از شرکت اتوبوسرانی راهی اصفهان شویم تا از هزینه ها یمان کاسته شود .... حتی در راه برگشت ساندویچ به خورد بچه ها دادیم !!!

وی همچنین اظهار کرد :هنوز هم شرایط ما به گونه ای است که حتی برای برگزاری بازیهای داخل خانه هم با مشکل مواجه هستیم .

بعضی از دوستان نیز که شرح حالشان مشخص است و دستشان هم درد نکند ، از ابتدای فصل با تمام توان و ظرفیتشان شیپور رسوایی  ما را می نوازند !!! و می توانم به جرات بگویم من به همراه دوست عزیزم احد جعفری ، 14 سال از عمرمان را برای سر بلندی ورزش شهرمان با این تیم سپری کردیم و خدا شکر توانستیم در طول 14 سال عملکرد رو به جلو و مثبتی داشته باشیم ،حضور در لیگ یک ، اثبات این مدعاست و خیلی از تیمها آرزوی رسیدن به این مرحله از مسابقات را دارند ولی متاسفانه در طول این 14 سال بدون ادعا کار کردیم،هزینه کردیم و حرف شنیدیم و خون دل خوردیم.شکری همچنین گفت: کاش می شد در رسانه حرفهای نگفته را بازگو می کردم تا مردم ورزشدوست و متعصب نکا پی به خیلی از حقایق و مشکلات تیم داری می بردند.

وی در خصوص عملکرد تیم مقابل هیئت فوتبال اصفهان بیان کرد : در این بازی با در نظر گرفتن شرایط موجود و فقدان بازیکن و ... از عملکرد کادر فنی و بازیکنان رضایت کامل دارم و اگر لطف داور شامل حال تیم میزبان نمی شد می توانستیم بعنوان تیم برنده زمین بازی را ترک کنیم هر چند در طول بازی مکررا به ناظر فدراسیون وداوران اعتراض خود را اعلام می کردیم ولی ظاهرا در لیگ یک فوتسال کشور دیواری کوتاه تر از تیم ما وجود ندارد و به راحتی سر تیم ما را می برند !!!

/ 1 نظر / 22 بازدید
محمدعباسيان

انشالله در3بازي خانگي كه درپيش رو داريد باموفقيت پشت سر بگذاريد وسهميه مازندران رادرليگ برتر حفظ كنيد.