احد جعفری : اگر مشکلی پیش نیاید، امسال لیگ برتری خواهیم شد

سرمربی تیم فوتسال شهرداری نکاء پس از تساوی 3 بر 3 تیمش برابر فرش آرا مشهد اظهار داشت: در نیمه اول اصلاً خوب نبودیم. البته باید بگویم که حدود یک ماه است که ما در بدنسازی هستیم. هر چه تایم مسابقه جلو می رفت بدن های بازیکنان ما بیش تر تحلیل می رفت. ما در تمرینات مان خیلی کم بازی های درون تیمی داشتیم و به نوعی این اولین بازی مان به شمار می رفت.

احد جعفری با بیان اینکه از تیم بسته شده در این فصل کاملاً راضی است، افزود: مدیریت باشگاه هر بازیکنی را که بنده خواسته ام را جذب کرد و بازیکنان خوبی را برای فصل جدید در اختیار داریم. بدنبال جذب یک بازیکن دیگر هستیم که اگر او را جذب کنیم تیم مان کامل خواهد شد.

وی ادامه داد: مدیریت باشگاه قول داده تا یک ماه آینده قسط اول تمام بازیکنان را پرداخت کند. با توجه به شناختی که بنده از آقای سرهنگ عنایتی مدیرعامل محترم تیم دارم مطمئن هستم که چنین اتفاقی خواهد افتاد و ما در فصل جدید کمتر دغدغه مالی خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری نکاء وضعیت تیمش قبل از شروع فصل را خوب توصیف کرد و اذعان داشت: الحمدالله تمرینات منظمی را پشت سر گذاشته ایم و همه بازیکنان مصمم هستند تا با تمام توان خود در فصل جدید حاضر شوند تا پس از سالها تلاش بتوانند شهرستان نکاء را در لیگ برتر صاحب نماینده کنند.

وی در پاسخ به این مسئله که با توجه وضعیت خوب این تیم نسبت به فصل گذشته انتظارات از این تیم بالا رفته است، گفت: صد در صد همین طور است. بنده خودم دوست داشتم این تیم را در یک شرایط آرمانی برای هواداران مان رونمایی کنیم. اما قطعاً در این چند هفته باقیمانده تا شروع لیگ بهتر خواهیم شد و ان شاالله بتوانیم از شرمندگی هواداران مان بعد از مدت ها دربیاییم.

جعفری در پایان از تلاش های مسئولان شهرستان نکاء از جمله فرماندار و شهردار این شهر تشکر و اظهار امیدواری کرد تا تیمش بتواند به لیگ برتر سال آینده صعود کند.

/ 0 نظر / 6 بازدید