مصاحبه اختصاصی با مربیان دسته یک پس از هفته دوم

علیرضا افضلی سرمربی تیم فوتسال کاشی نیلوی اصفهان پس از برتری در برابر آذرخش بندرعباس گفت: بازی بسیار خوب و سطح بالایی بود. به واقع باور نمی‌کردیم تیم اذرخش اینقدر خوب و قدرتمند باشد. آنها در تمام دقایق بازی در دفاع دونده ظاهر شدند و برای حفظ دروازه‌شان می جنگیدند. در حمله هم به خوبی از تک موقعیتهای خود بهره می گرفتند و خطرساز می شدند و در مجموع در دفاع و ضدحمله بسیار موفق بودند.

اما ما با تاکتیکی که اتخاذ کردیم و تلاش بازیکنان توانستیم به خوبی این تیم را خسته کرده و در لحظه های حساس از فرصتهایمان استفاده کردیم و خوشبختانه توانستیم سه امتیاز خوب را از آن خود کنیم.

افضلی در خصوص شانس صعود تیم کاشی نیلو با توجه به تساوی در دیدار همزمان گفت: همانطور که اشاره کردید تساوی دو تیم کمک زیادی به ما کرد. تیم ما باید ۱۲ امتیاز به دست آورد تا خسالش از صعود به لیگ برتر راحت شود. با این ۶ امتیاز در شرایط خوبی قرار داریم ولی در هفته آینده دیداری سخت در برابر تیم با تجربه رسالت در کرمان داریم و اگر بتوانیم از آن بازی امتیاز بگیریم نیمی از راه صعود را طی کرده ایم.

افضلی در پایان در خصوص عملکرد داوری گفت: قضاوت داوران در این بازی به انجام یک بازی خوب کمک کرد و دو تیم بدون مشکلی از جانب داور به کار فنی و تلاش خود مشغول بودند.

عباس روزپیکر سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در مورد شکست تیمش مقابل کاشی نیلوی اصفهان گفت: بازی خوبی بود. در نیمه اول بازی خیلی خوب بودیم در نیمه دوم هم بد نبودیم اما در دو صحنه غافلگیری گل خوردیم و نتوانستیم امتیازی از بازی کسب کنیم. در نیمه دوم گل اول را در شرایطی خوردیم که توپ با برخورد به بازیکن خودی تغییر مسیر داد و وارد دروازه شد و اگر اینگونه گل نمی خوردیم نمی توانستند گلی به ما بزنند. بعد از گل اول برای زدن گل دوم تلاش کردیم و چندین موقعیت خوب را از دست دادیم و در یکی از حملات با ضدحمله غافگیر شدیم و گل دوم را خوردیم.

بعد از گل هم برای گلزنی از سیستم پنج نفره بهره گرفتیم اما دو توپ به تیرک حریف زدیم و چندین توپ را به راحتی از دست دادیم و در نهایت به گل نرسیدیم و نتیجه را واگذار کردیم.

وی در مورد تیم حریف گفت: تیم کاشی نیلو تیم خوب و با تجربه ای بود که متفاوت از دیگر تیم هایی که در مرحله اول با آنها بازی کرده بودیم بازی می کرد اما با احترامی که برای این تیم قائلیم باید بگویم که اگر از مقعیت هایمان استفاده می کردیم برنده بازی بودیم. اما با وجود این شکست هم اوضاعمان بد نیست و اگر از سه بازی متوالی در خانه استفاده کنیم می توانیم لیگ برتری شویم.

محسن حکاک سرمربی تیم فوتسال رسالت کرمان در مورد تساوی مقابل آینده گستر ایرانیان گفت: بازی خوب و جانداری بود که دو تیم تلاش خود برای موفقیت را به کار بستند. در نیمه اول از حریف پیش افتادیم اما متاسفانه در نیمه دوم گل تساوی را پذیرفتیم و نتوانستیم دیگر به گل برسیم. این بازی در خانه حریف بود و کسب این یک امتیاز هم برای ما ارزشمند است. ما هنوز در شوک  باخت اول در خانه بودیم و این مسئله در بحث روانی بر بازیکنان ما تاثیر گذاشته بود. بازیکنان ما تلاش خوبی برای این دیدار داشتند و امیدواریم در بازی های بعدی نتایج را جبران کنیم.

وی در مورد شرایط جدول و شانس صعود تیمش گفت: با این تساوی کاشی نیلو خودش را اندکی از بقیه تیم ها جدا کرد اما سه تیم دیگر در شرایط یکسانی قرار دارند ما فرصت داریم با برد در بازی آینده مقابل این تیم ۴ امتیازی شویم. در این مسابقات چهار تیم خوب حضور دارند که قطعا از یکدیگر امتیازاتی خواهند گرفت و هنوز هیچ چیزی مشخص نمی باشد. شرایط ما برای صعود همچنان مهیاست و به آینده امیدواریم. تیم آینده گستر هم تیم خوبی بود که مانند ما بازی اول را باخته بود و هر دو تیم برای اینکه دو باخته نشوند کمی محتاطانه بازی کردند. در مجموع کسب این امتیاز برای هر دو تیم راضی کننده بود.

عملکرد داوران بازی هم در این دیدار خوب بود و به جز یکی دو صحنه ای که در هر بازی ممکن است رخ بدهد هیچ استباهی از تیم داوری شاهد نبودیم و نمره خوبی باید به این داوران داد.

رضا صادقی سرمربی تیم فوتسال آینده گستر ایرانیان پس از تساوی مقابل رسالت در مورد این بازی گفت: روز بدی نداشتیم و خوب بازی کردیم. از همه لحاظ از تیم رسالت سرتر بودیم. ولی متاسفانه قدر موقعیت های خود را ندانستیم. روی دروازه حریف خیلی موقعیت ایجاد کردیم که توپها را یکی پس از دیگری از دست دادیم و بازی با مساوی ختم شد. دروازبان تیم رسالت بسیار عالی کار کرد و با مهار چندین موقعیت ما مانع از برتری تیم ما شد.

عملکرد داوری در این دیدار بسیار خوب بود و داوران عالی سوت زدند. مثل بازی قبلی نبود که داور در سه گلی که ما خوردیم تاثیرگذار باشد. ما فیلم ان بازی را به فدراسیون فوتبال ارسال کردیم تا پیگیر وضعیت داوری باشند.

امیدواریم بازیکنان جوان ما با این دو بازی تجربه کسب کرده باشند تا بتوانیم بازی های آتی را با موفقیت سپری کنیم.

وی در خصوص شرایط تیمش در ادامه مسابقات افزود:کارمان برای صعود بسیار سخت شد. سه بازی خارج از خانه متوالی داریم که باید از آنها امتیاز بگیریم در غیر این صورت کارمان به مشکل میخورد.

 جدول مرحله نهایی لیگ دسته اول

رده

 

بازی

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

۱

کاشی نیلو اصفهان

۲

۲

۰

۰

۵

۱

۴

۶

۲

آذرخش بندرعباس

۲

۱

۰

۱

۳

۴

۳

۳

رسالت کرمان

۲

۰

۱

۱

۳

۴

۱

۴

آینده گستر ایرانیان اصفهان

۲

۰

۱

۱

۲

۴

۱

منبع : خانه فوتسال

/ 0 نظر / 35 بازدید