نتیجه بازی است که سرنوشت یک تیم را رغم میزند، نه ارائه بازی تماشاگر پسند !

در آخرین دیدار نیم فصل اول تیم شهرداری نکا در مورخه 16 / 9 /93 مقابل تیم پاس قوامین قرار گرفت و با نتیجه 3 بر 2 مغلوب این تیم شد.

در این بازی شهرداری نکا فرصتهای بیشماری جهت گشودن دروازه حریف به دست آورد ولی متاسفانه نتوانست از موقعیتهای به دست آمده استفاده نماید و شاید اغراق گونه به نظر آید که بگوییم حدود 25 الی 30 موقعیت مسلم گلزنی روی دروازه حریف ایجاد کردیم ولی این گونه شد !!! حتی تعدادی از طرفداران تیم شهرداری نکا که به سالن شهید دستگردی تهران آمده بودند از عملکرد بازیکنان در زدن ضربه نهایی ابراز ناخوشنودی نمودند.

درست است که همچون بازیهای گذشته (بجز بازی مقابل هیئت فوتبال اصفهان) کل بازی در اختیارمان بود ولی باید توجه داشت که : نتیجه بازی است که سرنوشت یک تیم را رغم میزند، نه ارائه بازی تماشاگر پسند ! و شهرداری نکا فعلا از این موضوع غافل است و شاید تا مدتها حسرت این موقعیتهای از دست رفته را بخورد .

هر چند با بضاعتی که داریم نمی توانیم توقع کار خارالعاده از تیم محبوب شهرمان داشته باشیم ولی انتظار داریم کادر فنی و هیئت مدیره محترم باشکاه به دنبال برطرف نمودن ضعفهای پیش و رو باشند تا به خواسته هواداران و طرفداران کم نظیر نکایی توجه گردد تا حداقل در بازیهای خانگی و مقابل دیدگان 3000 طرفدار بازنده نباشیم.

گزارش این دیدار

- تیم پاس قوامین در نیمه اول صاحب دو موقعیت گلزنی گردید که یکی از آنها در 30 ثانیه پایانی این نیمه در دروازه شهرداری  جای گرفت و در نیمه دوم نیز صاحب سه موقعیت گلزنی گردید که توانست دو بار دروازه شهرداری را بگشاید .

- شهرداری نکا توانست دو گل توسط مهران خوش برش و رضا امانی در دقایق 29 و 35 وارد دروازه حریف نماید و از حریف خود پیشی بگیرد ولی متاسفانه بر خلاف جریان بازی دو گل در دقایق 36 و 40 ثانیه پایانی(خطای ششم- پنالتی دوم) دریافت و نتیجه را 3 بر دو به حریف خود واگذار کرد !!!

- در خصوص فرصتهای شهرداری تنها می شود به این نکته بسنده کرد ، از بس گل نزدیم مورد تمسخر حاضرین و تماشاگران سالن برگزاری مسابقه قرار گرفتیم !!!   

حواشی بازی :

در این دیدار احد جعفری سرمربی تیم شهرداری نکا بدلیل محرومیت نتوانست بر روی نیمکت بنشیند و از روی سکو ها نظاره گر بازی بود.

تعدادی از طرفداران تیم شهرداری نکا همچنین مربی اسبق باشگاه شهرداری نکا(فرهاد کشاورز ) برای دیدن این دیدار به سالن برگزاری مسابقه آمده بودند.

-  در این دیدار منوچهر زاهدی بدلیل مصدومیت ، همچون دو بازی گذشته از روی سکو ها نظاره گر بازی بود.  

/ 0 نظر / 17 بازدید