احد جعفری:شرایط و روزهای حساسی پیش رو داریم،در دو بازی آینده نیاز به آرامش داریم

احد جعفری پس از نیمه تمام مانده دیدار تیمش برابر فردوسی مشهد اظهار داشت: به تمام بازیکنانم خسته نباشید می گویم. واقعاً از بازی آنها لذت بردم. دیده بودم که گوش هایشان را به من داده بوند و هر آنچه که خواسته بودم را در زمین پیاده کردند. تمام کارهایی که در بازی مقابل فردوسی انجام دادیم از روی برنامه بود.

وی با تأکید بر اینکه شهرداری نکا از لحاظ فنی بسیار بهتر از فردوسی مشهد بود، افزود: در این موضوع شک ندارم. ما آنچه را که می خواستیم انجام دادیم اما تیم حریف آنگونه که می خواست نتوانست بازی کند و نتیجه بگیرد.

سرمربی شهرداری نکا در خصوص حواشی به وجود آمده و نیمه تمام ماندن این دیدار اذعان داشت: آمارها وجود دارد که در اکثر بازیهای تیم فردوسی مشهد چه داخل خانه و چه بیرون خانه این اتفاقات افتاده و با حاشیه همراه بوده است. همین امروز هم 4 تا از عوامل شان محروم بودند و از بالا بازی را تماشا کردند. یقین بدانید که این اتفاقات از جانب آنها بوده و تماشاگران ما هیچ نقشی در این جنجال سازی نداشته اند.

جعفری ادامه داد: آنها از نیمه اول به دنبال حاشیه بودند و فقط می خواستند بازی را بخوابانند. بسیار خوشحالم که این تحرکات روی بازیکنان ما هیچ تأثیری نگذاشت و آنها کار خود را در زمین انجام دادند. اتفاقاً این حاشیه سازی ها باعث شد تا بازیکنان ما قدرت بیش تری برای ادامه بازی پیدا کنند.

وی از بیان توضیحاتی در خصوص حواشی روزهای گذشته شهرداری نکا و بازگشتش به نیکمت این تیم خودداری کرد و گفت: از شما اصحاب رسانه اجازه می خواهم بعلت شرایط و روزهای حساسی که تیم ما در پیش رو دارد اظهار نظری در این رابطه نداشته باشم. تیم ما در 2 بازی آینده به آرامش نیاز دارد.

جعفری در پایان خاطرنشان کرد: تنها چیزی که می توانم بگویم این بود که مشکلات تیم ما در هفته های گذشته فنی نبود. آقای نعمتی برای این تیم زحمات زیادی کشید و متأسفانه در امر گلزنی ناموفق بودیم. امیدوارم بنده بتوانم جانشین لایقی برای ایشان باشم.  

دیدار حساس تیم های فوتسال شهرداری نکا و فردوسی مشهد در چارچوب هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتسال کشور در حالی که تا 2 ثانیه مانده به پایان با برتری 4 بر یک شهرداری نکا در جریان بود بدلیل ترک زمین مسابقه توسط تیم مشهدی نیمه تمام باقی ماند.

منبع : مازند لیگ

/ 1 نظر / 18 بازدید
محمدرضا نادریان

قبل از اینکه مربی قبلی سکان تیم و بگیره چندین ساله پایه های تیمو خودت چیدی حالا میگی لایق جای نعمتی بشی متاسفم خیلی خودت و دسته کم میگیری!!!!!!!!!!!!!!!