صانعی: انحلال تیم دانشگاه آزاد شایعه هدف داری بود/قید امتیاز را زدیم

علی صانعی

سرمربی تیم فوتسال دانشگاه آزاد گفت: هیچ صحبتی از انحلال تیم دانشگاه آزاد به میان نیامده بود، افرادی که با حضور این تیم مشکل دارند، شایعه پردازی کردند.

علی صانعی سرمربی تیم فوتسال دانشگاه آزاد گفت: تاکنون هیچ صحبتی از انحلال تیم فوتسال دانشگاه آزاد پیش نیامده است و فقط مدیریت باشگاه به دلیل اطلاعات نادرست و غرض ورزانه‌ای که به وی رسیده بود تصمیم گرفت که رقابت این هفته برگزار نشود و در مقابل تیم “نکا” صف آرایی نکنیم، تمام جریان بوجود آمده همین بود و من نمی‌دانم شایعه انحلال  تیم از کجا سر باز کرده است.

وی افزود: در مورد درگیری بازیکنانم با یکی از افراد حراست نیز با دو طرف بحث، صحبت کردم و هیچ مشکلی خاص و ادامه داری بوجود نیامده که پیرو آن خطری‌ متوجه تیم باشد، معتقدم شایعه‌ انحلال دانشگاه آزاد که عملکرد ضعیفی نداشته از سوی افرادی بوده که خواستار ایجاد حاشیه بودند یا اینکه در کل با حضور این تیم در لیگ دسته یک کشور مشکل دارند، بوجود آمده است در حال حاضر تیم تمرینات خود را ادامه می‌دهد تا برای رقابت‌ هفته آینده آماده نشود.

صانعی در ادامه  بیان داشت: به دلیل تصمیم آزادانه‌ای که به منظور عدم انجام رقابت‌ اتخاذ کردیم تبعات آن را نیز به جان می‌خریم، فکر نمی‌کنم تیم نکا شرایط را برای انجام دوباره بازی بپذیرد به همین دلیل سه امتیاز این بازی را طبق قانون از دست رفته، حساب می‌کنیم.

منبع : خانه فوتسال

/ 0 نظر / 22 بازدید