انصراف کشاورز قزوین از لیگ دسته یک پس از پایان هفته پنجم

 

کشاورز قزوین

مدیر و سرمربی تیم دسته اولی فوتسال کشاورز قزوین گفت: بدلیل مشکلات مالی توان ادامه حضور در مسابقات لیگ را نداریم.

محمود عبدالهی افزود: با این شرایط احتمال انصراف مان از ادامه رقابت های لیگ زیاد است.

وی با بیان اینکه در مخمصمه بدی گیر کرده ایم، اضافه کرد: به بازیکنان تیم اعلام کرده ام که پس از پایان هفته پنجم دیگر توان اداره تیم را ندارم و خودشان در خصوص ادامه حضور در مسابقات می توانند تصمیم بگیرند.

سرمربی تیم فوتسال کشاورز قزوین با اشاره به قصد خود برای فروش امتیاز این تیم قبل از آغاز مسابقات لیگ، گفت: تیم ما پیش از شروع بازی ها مشتریان خوبی داشت اما مسوولان اجازه فروش امتیاز تیم را ندادند و قول حمایت دادند اما حالا که در لیگ شرکت کرده ایم، کمکی از تیم ما به عمل نمی آورند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر هزینه یک تیم محلی را نیز در اختیار نداریم، ۳۰ میلیون تومان را کم ترین هزینه ممکن برای ادامه حضور تیم کشاورز در مسابقات لیگ دسته فوتسال کشور دانست و گفت: این حداقلی ترین هزینه ممکن برای یک تیم نه دسته اولی بلکه دسته دومی است که البته این مبلغ را نیز نداریم.

عبدالهی از عملکرد شاگردان خود در سه دیدار انجام شده تیم فوتسال کشاورز اظهار رضایت کرد و در پایان افزود: با وجود همه مشکلات، نمایش بسیار خوبی مقابل حریفان خود داشته ایم چراکه به لحاظ فوتبالی چیزی از سایر حریفان کم نداریم و مشکلات ما فقط به مسایل مالی خلاصه می شود.

/ 0 نظر / 23 بازدید