شهرداری نکا در تراژدی اشک ها و لبخندها پیروز میدان بود

هفته هفدهم برای دو تیم شهرداری نکا و نفت امیدیه بازی مرگ و زندگی لقب گرفته بود،چرا که هر دو تیم با امتیاز مشابه در انتهای جدول برای ماندن در لیگ یک مقابل هم صف آرایی کردند.

شهرداری درحالی به مصاف نفت امیدیه رفته بود که مظاهر گرمرودی در اختیار نداشت و منوچهر زاهدی نیز که به تازگی از کمند مصدومیت رهایی یافته بود بهمراه تیم عازم امیدیه شد.نگرانی به همین جا ختم نمی شد زیرا سالار شهناسی نیز که در بازی با فردوسی مشهد دچار آسیب دیدگی شده بود در شرایط خیلی سخت خود را به بازی رسانده بود.

در این بازی هر دو تیم که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند روی به بازی انتحاری آورده بودند.

- شهرداری نکا در نیمه نخست توانست با ارائه یک بازی منطقی چندین بار دروازه حریف را با خطر جدی مواجه سازد ولی نتوانست به گل دست پیدا کند و هر دو تیم با نتیجه صفر بر صفر راهی رختکن شدند.

- در نیمه دوم شهرداری نکا توانست دو بار توسط حمید عبادی و منوچهر زاهدی ،در دقایق 22 و 25 و بدرستی دروازه حریف را باز نماید که با نظر داوران محترم مسابقه هر دو گل مردود اعلان گردیدند.(در دقیقه 22 : شوت مستقیم از ضربه اوت توسط حمید عبادی پس از اصابت به دست دروازه بان وارد دروازه حریف گردید که متاسفانه گل بثمر رسیده توسط داور مردود اعلان شد !!! - در دقیقه 25 : پرتاب بلند دروازه بان هادی جعفری با ضربه سر منوچهر زاهدی وارد دروازه حریف گردید که این بار هم گل بثمر رسیده با نظر داور(به دلیل خطا بر روی بازیکن حریف) مردود اعلان شد)                  

- شهرداری نکا که در نیمه دوم سر تا پا حمله شده بود توانست در دقیقه 26 توسط منوچهر زاهدی مزد برتری خویش بگیرد و از پیش بیافتد .

- در دقیقه 28 : شوت یاسر ابراهیمی در آستانه ورود به دروازه به حریف به پای منوچهر زاهدی اصابت کرد و برگشت داده شد !!!.

- در دقیقه 30 : یک ضربه پنالتی به سود تیم امیدیه اعلام شد که ضربه نواخته شده پس از تماس با نوک انگشتان هادی جعفری سپس اصابت به تیرک دروازه راهی اوت شد.

- شهرداری نکا در دقایق 37 و 39 توانست توسط سالار شهناسی به زیبایی هر چه تمامتر دو بار دروازه حریف را بگشاید و اختلاف خود با حریف را به سه گل برساند.

- در چهار ثانیه پایانی بازی تیم امیدیه صاحب یک پنالتی از نقطه دوم شد شد که شوت محکم و دقیق بازیکن حریف وارد دروازه تیم شهرداری نکا شد و بازی با نتیجه سه بر یک به سود تیم شهرداری نکا به پایان رسید.

 - در پایان بازی اعضاء محترم هیئت مدیره طی تماسی که با سرپرست زحمت کش و تمام نشدنی ورزش شهرستان ،آقای محمد شکری داشتند ضمن تبریک ، قول مساعدت و پاداش را به کلیه بازیکنان دادند.

حاج بابا زائر اومالی مدیریت محترم شرکت حلاوت و عضو هیئت مدیره باشگاه که در این بازی بسیار حساس و حیاتی ، کلیه هزینه ایاب زهاب بر عهده ایشان بود طی تماسی با سرپرست ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ، قول پاداش در خور توجهی به بازیکنان دادند که موجب خوشحالی زائد الوصف آنان گردید.

/ 0 نظر / 18 بازدید